Rooster van week 41

maandag 11 okt

Ochtend

06:30 - 07:30
Fitness inschrijving

Inschrijven voor vrijtrainen tot 17:00 uur en voor vrijtrainen in het weekend is niet meer nodig.

09:00 - 10:00
Bootcamp (MI)

** Medium intensity - buiten training ('t Turfveld).

09:00 - 09:45
KD - Xcore 09:00

Zaal Kelly Dynamics

Middag

17:00 - 18:30
Fitness 1700

Trainen van 17:00 tot 18:30 uur.

17:30 - 19:00
Fitness 1730

Trainen van 17:30 tot 19:00 uur.

17:30 - 18:15
KD - Jumping Fitness 17:30 uur

Zaal Kelly Dynamics

17:30 - 18:30
Strength and Conditioning Training

**Medium intensity (Fitness).

18:00 - 19:30
Fitness 1800

Trainen van 18:00 tot 19:30 uur.

18:30 - 20:00
Fitness 1830

Trainen van 18:30 tot 20:00 uur.

18:30 - 19:15
KD - Jumping Fitness 18:30

Zaal Kelly Dynamics

Avond

19:00 - 20:00
Bootcamp (HI)

***High intensity - buiten training ('t Turfveld). Let op: tijdens deze training heb je een (hoofd)lampje nodig.

19:00 - 20:30
Fitness 1900

Trainen van 19:00 tot 20:30 uur.

19:30 - 21:00
Fitness 1930

Trainen van 19:30 tot 21:00 uur.

19:30 - 20:15
KD - Jumping Fitness 19:30

Zaal Kelly Dynamics

20:00 - 21:30
Fitness 2000

Trainen van 20:00 tot 21:30 uur.

20:30 - 21:45
Fitness 2030

Trainen van 20:30 tot 21:45 uur.

20:30 - 21:15
PUMP45

Body pump 45 minuten (groepszaal - fitness).

dinsdag 12 okt

Ochtend

06:30 - 07:30
Fitness inschrijving

Inschrijven voor vrijtrainen tot 17:00 uur en voor vrijtrainen in het weekend is niet meer nodig.

09:00 - 09:45
KD - Pilates 09:00

Zaal Kelly Dynamics

09:00 - 10:00
Strength and Conditioning Training

**Medium intensity (Fitness).

Middag

17:00 - 18:30
Fitness 1700

Trainen van 17:00 tot 18:30 uur.

17:30 - 19:00
Fitness 1730

Trainen van 17:30 tot 19:00 uur.

18:00 - 19:30
Fitness 1800

Trainen van 18:00 tot 19:30 uur.

18:30 - 20:00
Fitness 1830

Trainen van 18:30 tot 20:00 uur.

18:30 - 19:15
KD - Xcore 18:30

Zaal Kelly Dynamics

Avond

19:00 - 20:00
Bootcamp (MI)

**Medium intensity - buiten training ('t Turfveld). Let op: tijdens deze training heb je een (hoofd)lampje nodig.

19:00 - 20:30
Fitness 1900

Trainen van 19:00 tot 20:30 uur.

19:00 - 20:00
Workout of the Day

***High intensity (Fitness).

19:30 - 21:00
Fitness 1930

Trainen van 19:30 tot 21:00 uur.

19:30 - 20:15
KD - Xcore 19:30

Zaal Kelly Dynamics

20:00 - 21:30
Fitness 2000

Trainen van 20:00 tot 21:30 uur.

20:00 - 21:00
Strength and Conditioning Training

**Medium intensity (fitness)

20:30 - 21:45
Fitness 2030

Trainen van 20:30 tot 21:45 uur.

woensdag 13 okt

Ochtend

06:30 - 07:30
Fitness inschrijving

Inschrijven voor vrijtrainen tot 17:00 uur en voor vrijtrainen in het weekend is niet meer nodig.

09:00 - 10:00
Bootcamp (MI)

**Medium intensity - buiten training ('t Turfveld).

09:00 - 09:45
KD - Xcore 09:00

Zaal Kelly Dynamics

Middag

17:00 - 18:30
Fitness 1700

Trainen van 17:00 tot 18:30 uur.

17:30 - 19:00
Fitness 1730

Trainen van 17:30 tot 19:00 uur.

17:30 - 18:30
TRX Functional fitness

*Low /**Medium intensity (Fitness).

18:00 - 19:30
Fitness 1800

Trainen van 18:00 tot 19:30 uur.

18:30 - 20:00
Fitness 1830

Trainen van 18:30 tot 20:00 uur.

18:30 - 19:15
KD - Jumping Fitness 18:30

Zaal Kelly Dynamics

Avond

19:00 - 20:00
Bootcamp (HI)

***High intensity - buiten training ('t Turfveld). Let op: tijdens deze training heb je een (hoofd)lampje nodig.

19:00 - 20:30
Fitness 1900

Trainen van 19:00 tot 20:30 uur.

19:30 - 21:00
Fitness 1930

Trainen van 19:30 tot 21:00 uur.

19:30 - 20:15
KD - Jumping Fitness 19:30

Zaal Kelly Dynamics

20:00 - 21:30
Fitness 2000

Trainen van 20:00 tot 21:30 uur.

20:30 - 21:45
Fitness 2030

Trainen van 20:30 tot 21:45 uur.

20:30 - 21:30
Strength and Conditioning Training

**Medium intensity (Fitness).

donderdag 14 okt

Ochtend

06:30 - 07:30
Fitness inschrijving

Inschrijven voor vrijtrainen tot 17:00 uur en voor vrijtrainen in het weekend is niet meer nodig.

09:00 - 09:45
KD - LXR 09:00 uur

Zaal Kelly Dynamics

Middag

17:00 - 18:30
Fitness 1700

Trainen van 17:00 tot 18:30 uur.

17:30 - 19:00
Fitness 1730

Trainen van 17:30 tot 19:00 uur.

17:30 - 18:15
KD - XCORE 17:30 uur

Zaal Kelly Dynamics

18:00 - 19:30
Fitness 1800

Trainen van 18:00 tot 19:30 uur.

18:30 - 20:00
Fitness 1830

Trainen van 18:30 tot 20:00 uur.

18:30 - 19:15
KD - Xcore 18:30

Zaal Kelly Dynamics

Avond

19:00 - 20:00
Bootcamp (LI)

*Low intensity - buiten training alleen voor low intensity deelnemers ('t Turfveld). Let op: tijdens deze training heb je een (hoofd)lampje nodig.

19:00 - 20:30
Fitness 1900

Trainen van 19:00 tot 20:30 uur.

19:00 - 20:00
Workout of the Day

***High intensity (Fitness).

19:30 - 21:00
Fitness 1930

Trainen van 19:30 tot 21:00 uur.

19:30 - 20:15
KD - LXR 19:30

Zaal Kelly Dynamics

20:00 - 21:30
Fitness 2000

Trainen van 20:00 tot 21:30 uur.

20:00 - 21:00
Fitness boxing

**Medium intensity (Fitness).

20:30 - 21:45
Fitness 2030

Trainen van 20:30 tot 21:45 uur.

vrijdag 15 okt

Ochtend

06:30 - 07:30
Fitness inschrijving

Inschrijven voor vrijtrainen tot 17:00 uur en voor vrijtrainen in het weekend is niet meer nodig.

09:00 - 09:45
KD - Xcore 09:00

Zaal Kelly Dynamics

09:00 - 10:00
Strength and Conditioning Training

**Medium intensity (Fitness).

09:45 - 10:30
KD - Pilates 09:45

Zaal Kelly Dynamics

Middag

17:00 - 18:30
Fitness 1700

Trainen van 17:00 tot 18:30 uur.

17:30 - 19:00
Fitness 1730

Trainen van 17:30 tot 19:00 uur.

18:00 - 19:30
Fitness 1800

Trainen van 18:00 tot 19:30 uur.

18:00 - 18:45
PUMP45

Body pump 45 minuten (groepszaal - fitness).

18:30 - 20:00
Fitness 1830

Trainen van 18:30 tot 20:00 uur.

Avond

19:00 - 20:30
Fitness 1900

Trainen van 19:00 tot 20:30 uur.

19:00 - 19:45
KD - Xcore 19:00

Zaal Kelly Dynamics

19:00 - 20:00
Strength and Conditioning Training

**Medium intensity (Fitness).

19:30 - 21:00
Fitness 1930

Trainen van 19:30 tot 21:00 uur.

20:00 - 21:30
Fitness 2000

Trainen van 20:00 tot 21:30 uur.

20:30 - 21:45
Fitness 2030

Trainen van 20:30 tot 21:45 uur.

zaterdag 16 okt

Ochtend

06:30 - 07:30
Fitness inschrijving

Inschrijven voor vrijtrainen tot 17:00 uur en voor vrijtrainen in het weekend is niet meer nodig.

08:00 - 09:00
Bootcamp (HI)

***High intensity - buiten training alleen voor high intensity deelnemers ('t Turfveld).

09:15 - 10:15
Bootcamp (LI-MI)

*Low /** Medium intensity - buiten training ('t Turfveld).

zondag 17 okt

Ochtend

06:30 - 07:30
Fitness inschrijving

Inschrijven voor vrijtrainen tot 17:00 uur en voor vrijtrainen in het weekend is niet meer nodig.

09:30 - 10:30
Workout of the Day

***High intensity (Fitness).

10:30 - 11:30
Fitness boxing

**Medium intensity (Fitness).

Rooster van week 42

maandag 18 okt

Ochtend

06:30 - 07:30
Fitness inschrijving

Inschrijven voor vrijtrainen tot 17:00 uur en voor vrijtrainen in het weekend is niet meer nodig.

09:00 - 10:00
Bootcamp (MI)

** Medium intensity - buiten training ('t Turfveld).

09:00 - 09:45
KD - Xcore 09:00

Zaal Kelly Dynamics

Middag

17:00 - 18:30
Fitness 1700

Trainen van 17:00 tot 18:30 uur.

17:30 - 19:00
Fitness 1730

Trainen van 17:30 tot 19:00 uur.

17:30 - 18:15
KD - Jumping Fitness 17:30 uur

Zaal Kelly Dynamics

17:30 - 18:30
Strength and Conditioning Training

**Medium intensity (Fitness).

18:00 - 19:30
Fitness 1800

Trainen van 18:00 tot 19:30 uur.

18:30 - 20:00
Fitness 1830

Trainen van 18:30 tot 20:00 uur.

18:30 - 19:15
KD - Jumping Fitness 18:30

Zaal Kelly Dynamics

Avond

19:00 - 20:00
Bootcamp (HI)

***High intensity - buiten training ('t Turfveld). Let op: tijdens deze training heb je een (hoofd)lampje nodig.

19:00 - 20:30
Fitness 1900

Trainen van 19:00 tot 20:30 uur.

19:30 - 21:00
Fitness 1930

Trainen van 19:30 tot 21:00 uur.

19:30 - 20:15
KD - Jumping Fitness 19:30

Zaal Kelly Dynamics

20:00 - 21:30
Fitness 2000

Trainen van 20:00 tot 21:30 uur.

20:30 - 21:45
Fitness 2030

Trainen van 20:30 tot 21:45 uur.

20:30 - 21:15
PUMP45

Body pump 45 minuten (groepszaal - fitness).

dinsdag 19 okt

Ochtend

06:30 - 07:30
Fitness inschrijving

Inschrijven voor vrijtrainen tot 17:00 uur en voor vrijtrainen in het weekend is niet meer nodig.

09:00 - 09:45
KD - Pilates 09:00

Zaal Kelly Dynamics

09:00 - 10:00
Strength and Conditioning Training

**Medium intensity (Fitness).

Middag

17:00 - 18:30
Fitness 1700

Trainen van 17:00 tot 18:30 uur.

17:30 - 19:00
Fitness 1730

Trainen van 17:30 tot 19:00 uur.

18:00 - 19:30
Fitness 1800

Trainen van 18:00 tot 19:30 uur.

18:30 - 20:00
Fitness 1830

Trainen van 18:30 tot 20:00 uur.

18:30 - 19:15
KD - Xcore 18:30

Zaal Kelly Dynamics

Avond

19:00 - 20:00
Bootcamp (MI)

**Medium intensity - buiten training ('t Turfveld). Let op: tijdens deze training heb je een (hoofd)lampje nodig.

19:00 - 20:30
Fitness 1900

Trainen van 19:00 tot 20:30 uur.

19:00 - 20:00
Workout of the Day

***High intensity (Fitness).

19:30 - 21:00
Fitness 1930

Trainen van 19:30 tot 21:00 uur.

19:30 - 20:15
KD - Xcore 19:30

Zaal Kelly Dynamics

20:00 - 21:30
Fitness 2000

Trainen van 20:00 tot 21:30 uur.

20:00 - 21:00
Strength and Conditioning Training

**Medium intensity (fitness)

20:30 - 21:45
Fitness 2030

Trainen van 20:30 tot 21:45 uur.

woensdag 20 okt

Ochtend

06:30 - 07:30
Fitness inschrijving

Inschrijven voor vrijtrainen tot 17:00 uur en voor vrijtrainen in het weekend is niet meer nodig.

09:00 - 10:00
Bootcamp (MI)

**Medium intensity - buiten training ('t Turfveld).

09:00 - 09:45
KD - Xcore 09:00

Zaal Kelly Dynamics

Middag

17:00 - 18:30
Fitness 1700

Trainen van 17:00 tot 18:30 uur.

17:30 - 19:00
Fitness 1730

Trainen van 17:30 tot 19:00 uur.

17:30 - 18:30
TRX Functional fitness

*Low /**Medium intensity (Fitness).

18:00 - 19:30
Fitness 1800

Trainen van 18:00 tot 19:30 uur.

18:30 - 20:00
Fitness 1830

Trainen van 18:30 tot 20:00 uur.

18:30 - 19:15
KD - Jumping Fitness 18:30

Zaal Kelly Dynamics

Avond

19:00 - 20:00
Bootcamp (HI)

***High intensity - buiten training ('t Turfveld). Let op: tijdens deze training heb je een (hoofd)lampje nodig.

19:00 - 20:30
Fitness 1900

Trainen van 19:00 tot 20:30 uur.

19:30 - 21:00
Fitness 1930

Trainen van 19:30 tot 21:00 uur.

19:30 - 20:15
KD - Jumping Fitness 19:30

Zaal Kelly Dynamics

20:00 - 21:30
Fitness 2000

Trainen van 20:00 tot 21:30 uur.

20:30 - 21:45
Fitness 2030

Trainen van 20:30 tot 21:45 uur.

20:30 - 21:30
Strength and Conditioning Training

**Medium intensity (Fitness).

donderdag 21 okt

Ochtend

06:30 - 07:30
Fitness inschrijving

Inschrijven voor vrijtrainen tot 17:00 uur en voor vrijtrainen in het weekend is niet meer nodig.

09:00 - 09:45
KD - LXR 09:00 uur

Zaal Kelly Dynamics

Middag

17:00 - 18:30
Fitness 1700

Trainen van 17:00 tot 18:30 uur.

17:30 - 19:00
Fitness 1730

Trainen van 17:30 tot 19:00 uur.

17:30 - 18:15
KD - XCORE 17:30 uur

Zaal Kelly Dynamics

18:00 - 19:30
Fitness 1800

Trainen van 18:00 tot 19:30 uur.

18:30 - 20:00
Fitness 1830

Trainen van 18:30 tot 20:00 uur.

18:30 - 19:15
KD - Xcore 18:30

Zaal Kelly Dynamics

Avond

19:00 - 20:00
Bootcamp (LI)

*Low intensity - buiten training alleen voor low intensity deelnemers ('t Turfveld). Let op: tijdens deze training heb je een (hoofd)lampje nodig.

19:00 - 20:30
Fitness 1900

Trainen van 19:00 tot 20:30 uur.

19:00 - 20:00
Workout of the Day

***High intensity (Fitness).

19:30 - 21:00
Fitness 1930

Trainen van 19:30 tot 21:00 uur.

19:30 - 20:15
KD - LXR 19:30

Zaal Kelly Dynamics

20:00 - 21:30
Fitness 2000

Trainen van 20:00 tot 21:30 uur.

20:00 - 21:00
Fitness boxing

**Medium intensity (Fitness).

20:30 - 21:45
Fitness 2030

Trainen van 20:30 tot 21:45 uur.

vrijdag 22 okt

Ochtend

06:30 - 07:30
Fitness inschrijving

Inschrijven voor vrijtrainen tot 17:00 uur en voor vrijtrainen in het weekend is niet meer nodig.

09:00 - 09:45
KD - Xcore 09:00

Zaal Kelly Dynamics

09:00 - 10:00
Strength and Conditioning Training

**Medium intensity (Fitness).

09:45 - 10:30
KD - Pilates 09:45

Zaal Kelly Dynamics

Middag

17:00 - 18:30
Fitness 1700

Trainen van 17:00 tot 18:30 uur.

17:30 - 19:00
Fitness 1730

Trainen van 17:30 tot 19:00 uur.

18:00 - 19:30
Fitness 1800

Trainen van 18:00 tot 19:30 uur.

18:00 - 18:45
PUMP45

Body pump 45 minuten (groepszaal - fitness).

18:30 - 20:00
Fitness 1830

Trainen van 18:30 tot 20:00 uur.

Avond

19:00 - 20:30
Fitness 1900

Trainen van 19:00 tot 20:30 uur.

19:00 - 19:45
KD - Xcore 19:00

Zaal Kelly Dynamics

19:00 - 20:00
Strength and Conditioning Training

**Medium intensity (Fitness).

19:30 - 21:00
Fitness 1930

Trainen van 19:30 tot 21:00 uur.

20:00 - 21:30
Fitness 2000

Trainen van 20:00 tot 21:30 uur.

20:30 - 21:45
Fitness 2030

Trainen van 20:30 tot 21:45 uur.

zaterdag 23 okt

Ochtend

06:30 - 07:30
Fitness inschrijving

Inschrijven voor vrijtrainen tot 17:00 uur en voor vrijtrainen in het weekend is niet meer nodig.

08:00 - 09:00
Bootcamp (HI)

***High intensity - buiten training alleen voor high intensity deelnemers ('t Turfveld).

09:15 - 10:15
Bootcamp (LI-MI)

*Low /** Medium intensity - buiten training ('t Turfveld).

zondag 24 okt

Ochtend

06:30 - 07:30
Fitness inschrijving

Inschrijven voor vrijtrainen tot 17:00 uur en voor vrijtrainen in het weekend is niet meer nodig.

09:30 - 10:30
Workout of the Day

***High intensity (Fitness).

10:30 - 11:30
Fitness boxing

**Medium intensity (Fitness).

Let op: voor deelname aan trainingen van Lust for Sport is vooraf aanmelden noodzakelijk.
Trainen in de vrije fitness is alleen voor Lust for Sport leden - (eenmalig) vrijtrainen voor niet leden is helaas niet mogelijk.